Menu

small things

To co mi sie popelnia czasami. Zyciowe gratisy.

Jak na pierwszy raz...

isilian2005

Jak na pierwszy raz, w sumie nie pierwszy. Tak sie sklada, ze... Kurcze, znowu zapomnialam o polskich znakach. Nie na zlość. Nie potrafię zmienić w ustawieniach żeby zaistniały te kochane, polskie krzaczki. Co bardziej interesujące, to Przyjaciel, który się zna, też próbował bezskutecznie. Trudno się mówi... Chyba już wiem o co chodzi z moim komputerem. Polskie znaki mam i owszem, ale tylko do odczytu. Kosmos jakiś. Zrobiłam już sobie narzędzie pomocnicze.


Teraz do rzeczy. Pewnie, jak zawsze lać wodę będę, ale taka już jestem. Nie zmienię się, bo mi się nie chce. Lubię pisć. O wszystkim, jak leci.

Pora się przedstawić...

Mam na imię J... A z resztą kogo to obchodzi? Kto będzie chcił, ten będzie czytał. Nie ma żadnego przymusu. To są wpisy w sieci, a nie jakieś wiekopomne dzieła godne zapamiętania. No zdarzają się dość często perełki, ale w dalszym ciągu są one rzucane przed niewdzięczne ludzkie spojrzenia. Nic już na to nie poradzimy. Piszę przede wszystkim dla siebie, bo bardzo często nie mam z kim porozmawiać. Wiadomo, nie o wszystkim się mówi rodzicom, rodzinie. Przyjaciele równiez mają swoje sprawy na głowie. Nie mają ochoty nas niańczyć. A już tym bardziej zaczynając coś pisać w sieci możemy sobie udowodnić, że potrafimy sobie poradzić z samym sobą. Mi osobiście pisanie pomaga. Co zapiszę to mogę juz spokojnie schować do szufladki i na jakiś dłuższy czas zapomnieć. Nie zawsze tak jest. Nie rzadko pewne dręczace mnie zawiłości życia ciągną sie w mojej głowie niemiłosiernie dlugą nicią pajęczyny. Od nikogo nie wymagam żeby przeciąć te wici oplatające moją świadomość. A niech sobie bedą. W końcu tylko ja się zadręczam różnymi dziwnościami głupoty ludzkiej, cwaniactwa, lenistwa, upierdliwości (w moim mniemaniu).

Znowu chciałam bez polskich znaków wrzucić kolejną pisaninkę. Pisanie i potem samo kopiowanie i wklejanie polskich znaków jest strasznie czasochło nne i w gruncie rzeczy upierdliwe. Coś mi się wydaje, że tylko tutaj będę się wysilać.


© small things
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci